YÜKSEK KALİTE, TECRÜBE, UZMAN KADRO

  • TEL.: 0232 364 0031
    CEP: 0532 549 0463
  • 1714 SK. NO: 8/201-202
    Karşıyaka - İZMİR

HAKKIMIZDA

2007 yılında ticari hayatına giriş yapan GEM MAKİNA, gelişen sektörün tüm teknolojik altyapısını, uzman kadrosuyla birleştirerek özellikle endüstriyel tesislerin izolasyon hizmetlerini sürdürmektedir.
 
14. yılına girmek üzere olan firmamız, zaman ve bütçe planlamasıyla projelere değer katarak, kalifiye personel ile tam usta işi dedirten projelere damgasını vurmaya devam etmektedir.
 
Sadece Türkiye değil dünya genelinde büyük projelerin ortağı olmak, başarının anahtarını gururla taşımanın sonucudur.
Çimento ve enerji sektörleri başta olmak üzere birbirinden zorlu ve büyük projelerde izolasyon, kaplama ve boyama konularında taahhüt ettiği işleri, planlanan süre ve bütçe içerisinde teslim ederek önemli başarılara imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yüksek kalite,
Tecrübe,
Uzman kadro,
Bakış açısı,
Güven,
Taahhüt ettiğimiz tüm işlerde başarının olmazsa olmazı ve markamızın değerini yaratan ilkelerimizi sürdürülebilir vizyonumuz oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Sektöründe, çağdaş ve yenilikçi olan kurumsal kimliğini, öncülük yaparak, ortak paydanın verimliliği artırmak, bilgi birikimini ve gelişmeye devam eden tecrübesini ardından gelenlere aktarmak, iş güvenliği, çevre koruma bilincini, yaşadığı toplumun gelişime örnek olarak sunmaktır.